10-12/6/21 Hradec Králové

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski i Amerykański Angielski.

!! Vážení návštěvníci, fanoušci Nova Twins, koncert jsme na základě uveřejněného prohlášení Vlády České republiky nuceni v plánovaném termínu zrušit. V tuto chvíli jednáme s kapelou o náhradním termínu, o dalším vývoji vás budeme neprodleně informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Mezi fanoušky téhle londýnské dvojky se řadí Iggy Pop i Tom Morello, početnou fanouškovskou základnu mají také v České republice. Nova Twins se vrací po úspěšných koncertech na festivalu Rock for People roku 2018 a 2019.

Silná basová kytara Georgii South a ostré vokály Amy Love jsou hnací silou Nova Twins. Dvojice, odmítající se přizpůsobit jakékoliv škatulce, mísí heavy music, grime, punk a rock, inspiraci čerpají ze všemožných zdrojů od N.E.R.D., The Prodigy, Missy Elliott, Princess Nokia nebo Rage Against The Machine. Georgia a Amy, dve nejlepší kamarádky, si získávají fanoušky energickými koncerty i nevyčerpatelnou kreativitou.

Tu vkládají nejen do muziky, ale také módního návrhářství, focení, svých videoklipů a celé pódiové prezentace. Své každodenní zkušenosti proměňují ve vlastní rozmanitý svět, kde mohou fanoušci popustit uzdu emocím.

„Neřadíme se do rocku ani grime. Je 21. století, vše se proměňuje a mísí. Holky, co poslouchají pop, chodí v roztrhaných džínách. A my jsme kapelou této éry,” řekly pro magazín NME.

Během léta vystoupily Nova Twins na festivalech Open Air Gampel, Boomtown, Download, Hellfest nebo Nova Rock, díky předskakování Wolf Alice a Ho99o9, byly pozvány jako support Prophets Of Rage na jejich evropském turné, brzy poté předskakovali Skunk Anansie, mohli jste je také zaregistrovat v kampani Dr. Martens.
Nova Twins právě dokončují debutové album pod vedením věhlasného producenta Jima Abbisse (Adele, Kasabian, Arctic Monkeys), které by mělo vyjít na začátku roku 2020. Tomu předchází aktuální singly Devil’s Face a Vortex.

Bilety